Wyszukiwarka

O naszym biurze

Szanowni Państwo,

BIGASOL  to hiszpańska spółka, która zajmuje sie budową i sprzedażą nieruchomości na terenie południowej części Hiszpanii od ponad 40 lat.

W związku z dużym zainteresowaniem i zapotrzebowaniem od roku 1997 w naszej ofercie znalazla sie branża nieruchomości ze specjalnością odbudowy i przebudowy wszelkiego rodzaju i typu domów i mieszkań.

BIGASOL samodzielnie zarządza wszystkimi projektami i jest odpowiedzialny za wszelką dokumentację niezbędną do ich przeprowadzenia.

BIGASOL poświęca się całkowicie wszystkim projektom dostarczając najlepszy serwis naszym klientom, w zawsze miłej i przyjaznej atmosferze, zachowując istotę naszych korzeni, oferując wydajność i jakość usług.

 

Zakup nieruchomości jest poważną decyzją i dlatego warto wybrać doświadczoną i stabilną firmę jaką jest BIGASOL Dla naszych klientów świadczymy bezpłatne usługi doradztwa prawnego i podatkowego. Jesteśmy profesjonalną ekipą, w której nasi radcy prawni oraz agenci są również polskojęzyczni - co sprawi, że będą czuli się Państwo pewnie i komfortowo w skomplikowanym świecie prawa, zasad i przepisów.  

Jesteśmy w stanie pomóc Państwu na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości poczynając od lokalizacji, otwarcia konta bankowego, otwarcia hipoteki, pomoc radców prawnych, podłączenie mediów (woda, światło, telewizja, internet), wymianę walut itp. aż do odebrania przez Państwa kluczy.

 

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług

 

Z wyrazami szacunku

Zespół BIGASOL

Designed by Possible