Wyszukiwarka

Proces zakupu

Kontakt z biurem BIGASOL.

Jeśli podjęli już Państwo dezyzję związaną z zakupem nieruchomości w Hiszpanii, mają  Państwo już pewnie sprecyzowane parametry, jak powinien wyglądać Państwa wymarzony dom oraz jaką kwotę chcą Państwo na niego przeznaczyć. Właśnie w trakcie pierwszego kontaktu z naszym biurem takie informacje są bardzo przydatne. Im bardziej spracyzowane, tym łatwiej będzie nam przygotować dla Państwa odpowiednie oferty. Dla nas najważniejszy jest Państwa czas, komfort i zadowolenie, dlatego nie możemy pozwolić sobie w dalszych etapach aby któryś z tych czynników został pominięty. Jeśli odwiedzili Państwo już naszą stronę internetową wystarczy jedynie zadzwonić lub wysłać maila do naszego biura.

 

Wybór nieruchomości w Hiszpanii

Są już Państwo z nami w Hiszpanii.BIENVENIDO Cieszymy się ogromnie. Poza wypoczynkiem i zwiedzaniem tych pięknych rejonów nie zapominamy o głównym celu naszej wizyty, a mianowicie wyborze nieruchomości. Dzięki jasno sprecyzowanym oczekiwaniom jakie przedstawili nam Państwo w trakcie kontaktu telefonicznego lub mailowego z biurem BIGASOL, ten etap staje się jedynie formalnością. Wiemy już jaka nieruchomość i za jaką cenę jest w kręgu Pańśtwa zainteresowań, dlatego w trakcie tych kilku bardzo intensywnych dni obejrzą Państwo specjalnie wyselekcjonowane nieruchomości zgodne z Państwa oczekiwaniami. Tak. Już wspominaliśmy jak bardzo cenny jest dla nas czas jaki poświęcają Pańśtwo dla nas.

 

Finalizacja naszej inwestycji.

Mamy wybraną nieruchomość oraz środki przeznaczone na zakup nieruchomości. Brakuje nam  sfinalizować umowę. Odbywa się to na podobnych zasadach, co w Polsce. A mianowicie zaczynamy od podpisania umowy przedwstępnej, następnie wpłącamy zaliczkę w zależności od wartości mieszkania od 3 do 6 tysięcy euro i kończymy podpisaniem aktu notarialnego. Nad wszystkimi tymi procedurami czuwa radca prawny mówiący w języku hiszpańskim oraz polskim. Zapewniamy tym Państwu bezpieczeństwo i przejrzystość podpisywanych dokumentów.

Designed by Possible